Хирівська міська рада
Старосамбірський район, Львівська область

Інформація про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації комунальної власності  Хирівської  міської ради

Інформація про продаж на електронному аукціоні

об’єкта малої приватизації комунальної власності  Хирівської  міської ради

1.Інформація про об’єкт приватизації:

Адреса об’єкта:  Львівська область,  Старосамбірський район,  м.Хирів, вул.Б.Хмельницького, буд.24я.

Найменування об’єкта: (демонтовані  будівельні  матеріали) - плити перекриття,цегла,фундаментні блоки, придатні для подальшого використання

Організатор торгів та балансоутримувач: Хирівська  міська  рада

Адреса балансоутримувача: Україна,Львівська область,Старосамбірський  район,  м.Хирів, вул.В.Стуса,24 Телефон балансоутримувача: ( 0323824102

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 04056019

Електронна адреса: m_rada_hyriv@ukr.net

Унікальний КОД, присвоєний обєкту приватизації під час публікації переліку обєктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі UA-AR-P-2018-09-04-000004-3.

2. Інформація про електронний аукціон та інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону з умовами: 05 жовтня 2018 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09−00 до 18−00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19−30 до 20−30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16−15 до 16−45 години дня проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами: 91100,00грн.

Розмір гарантійного внеску: 9110,00 грн. без  ПДВ

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 45550,00грн.

Розмір гарантійного внеску: 4555,00грн без ПДВ.  

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 45550,00грн.

Розмір гарантійного внеску: 4555,00грн. без ПДВ   

Розмір реєстраційного внеску: 744,60  грн з ПДВ.

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 20 календарних днів від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні  з умовами: 911,00грн., 1% від стартової ціни аукціону.

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 455,50грн., 1% від стартової ціни продажу. Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить  3 кроки.

Умови продажу та експлуатації об’єкта приватизації:

Відшкодування вартості проведення незалежної оцінки (демонтовані будівельні матеріали)

3. Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Хирівської міської ради (балансоутримувач) годину огляду об’єкта за телефоном: (0323824102)  з  900 до  18 00у робочі дні, контактний тел. (0323824102) з 900 до 1800 у робочі дні, Міський голова Голубець Іван Ярославович

5.  Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

 Переможець електронного аукціону:

підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою;

укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на п/р рахунок № 31510941013581, одержувач: УКуСт.сам. р/м Хирів/33010100, Банк одержувача: Казначейство України (ЕАП), МФО 899998, Код ЄДРПОУ 36766006 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до  статті 29  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок № 31510941013581, одержувач: УКуСт.сам. р/м Хирів/33010100, Банк одержувача: Казначейство України (ЕАП), МФО 899998, Код ЄДРПОУ 36766006 суми реєстраційних внесків, сплачені учасниками аукціону протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок № 31510941013581, одержувач: УКуСт.сам. р/м Хирів/33010100, Банк одержувача: Казначейство України (ЕАП), МФО 899998, Код ЄДРПОУ 36766006 суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

Фотографічні зображення об’єкта та перелік документів для участі в електронному аукціоні додаються (за посиланням на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2« повернутися до списку оголошень